• |
ide | kryesore

Shqipëria në flakë, ‘bëhet i gjallë’ Rama: Shumë vende po përballen me kërcënimin e zjarreve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar Forcat e Ushtrisë dhe trupat Rangers për angazhimin e ditëve të fundit në shuarjen e zjarreve në Karaburun dhe në vendet e tjera të prekura. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar një video me pamje nga operacionet e shuarjes së zjarreve. Rama thotë se ekipet e përfshira në operacionin e shuarjes së zjarrit meritojnë respekt dhe inkurajim.


POSTIMI


“Angazhimi disaditor për shuarjen e zjarreve në Karaburun e jo vetëm, nga Forcat e Ushtrisë dhe trupat Rangers në terren meriton respekt e inkurajim, në një kohë kur shumë vende po përballen me kërcënimin e zjarreve 👨‍✈️🛩”

6 Comments

    1. Si pune termetit punetoret skishin drita kasma lopata e dorashka si mendon ti o mik jemi o sjemi (feneri) kandili i shum reklamave qe ben cdo dite.

  1. Pjerdh fort perse digjet vendi yne plaku i Surrelit, ay esht ne hene dhe ja fut nga nje pordh per se largu, ajo esht detyr e tije te pjerdhe se largu dhe kaq, mendjen e ka tek Erdogan dhe Serbi te tjerat pirdhni pirdhni ju .

  2. shi kur te thote qe shqiptaret jane dembele, po digjen sepse nuk shkojne te shurrojne per te fik zjarret,
    por e derdhin dem ne banjot moderne si merite te rritjes se mireqenies te rilindjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu