• |
ide | kryesore

Tërmet në Greqi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tërmet më magnitutë 4 ka goditur ishullin e Nisyros në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik lëkundjet u regjistruan në oeën 16:23, duke u përqëndruar në 27 kilometra në jug-jugperëndim të ishullit të Nisyros dhe në një thellësi fokale prej 17.5 kilometrash Tërmeti është vazhdim i aktivitetit sizmik që po zhvillohet në zonën më të gjerë të Nisyros gjatë ditëve të fundit, i cili monitorohet nga sizmologët.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu