• |
ide | kryesore

Kim Kardashian i vë flakën instagramit me 241 milionë ndjekës duke nxjerrë të pasmet e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian i  ka lënë pa fjalë 241 milionë ndjekësit e saj të ‘Instagram’, teksa ka postuar disa poza bombë. Edhe pse nënë e katër fëmijëve, ajo vijon të mbetet në super formë. Kardashian shfaqet me një palë bikini të zeza dhe të vogla që nxjerrin në pah te pasmet e saj.


Lexo me tej:


I keni parë me kostume serioze, po si duken të zhveshura spikeret e lajmeve (foto)

Fansat nuk i kursejnë komplimentet “hot” për format e sh-bashkëshortes se Kanye West që ka pozuar në sfondin e një pamjeje te mrekullueshme, ku ndërthuren ngjyrat e rërës, detit dhe qiellit.

 

1 Comment

  1. Po cfare bejne keta 241ml ne Instalesh kur shohin bythet e Kimit?! Apo langorce, jerk off! 😀

    Kesaj i thone: Thank you bythe se me bere te pasur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu