• |
ide | kryesore

Kuzhinieri mbretëror zbulon ushqimet e preferuara të Mbretëreshë Elizabeth

Arkiva

 


 Kuzhinieri ,Darren Mc Grady ka zbuluar së fundmi ushqimet e preferuara të Mbretëreshës Elizabeth.


Darren McGrady, ka treguar se Mbretëresha pëlqen të hajë ëmbëlsira si: biskota me xhenxhefil , biskota  dhe tortë me cokollatë “Kuzhinierët mbretërorë i dërgojnë një tortë të tërë mbretëreshës cdo ditë pasdite, ajo e shpërndan tortën midis kuzhinierëve dhe punëtorëve në pallat” u shpreh kuzhinieri.Gjithashtu Mbretëresha  ka një fletore të vogël  në të cilën mban shënime për ushqimin.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.