• |
ide | kryesore

Reperi i njohur akuzohet për sulm fizik ndaj një gruaje

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se reperi  Dizzee Rascals,emri i vërtetë i të cilit është Dylan Mills është akuzuar për sulm ndaj një gruaje.


“Dylan Mills, 36 vjeç, nga Sevenoaks, Kent, është akuzuar për sulm pas një incidenti në një adresë banimi në Streatham më 8 qershor. Oficerët morën pjesë dhe një grua raportoi lëndime të lehta. Ajo nuk kërkoi trajtim mjekësor”, deklaroi policia për mediat. Dizzie, do të paraqitet në gjykatën Croydon të premten më 3 shtator.


 

 

1 Comment

  1. Provolone vete keto femra e pasta hidden ne salmon kinder mashkullit.Psh Viola Doko,femer 70 vjece provokon meshkujt e martuar.70 vjece pika qe si bie.Kesjtu ka qene dhe vajze e perdale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu