• |
ide | kryesore

Rihanna nxjerr në treg parfumin e saj të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja , Rihanna ka zbuluar së fundmi datën e daljes në treg të parfumit të saj “Fenty.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Rihanna  ka njoftuar se parfumi do të jetë i disponueshëm për blerje më 10 gusht. Gjithashtu, këngëtarja ka rrëfyer së është frymëzuar nga gjihtë vendet  ku ka udhëtuar  si dhe nga qyteti i saj i lindjes në Bridgetown, Barbados.“Kjo është gjëja që dua më shumë. Është një përvojë, është një kujtim, i përfshirë në një aromë. Një erë, nuk do ta harroni kurrë”, ka shkruaj ajo në postim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu