• |
ide | kryesore

Rita Ora konfirmon romancën me regjisorin (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rita Ora dhe regjisori Taika Waitit janë shfaqur për herë të parë së bashku.


Cifti parakaloi  në tapetin e kuq gjatë premierës së “The Suicide Squad”, në Los Anxhelos.Dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin teksa pozonin për fotografët jashtë Teatrit të “Regency Village”.  Rita ishte e veshur me një fustan të bardhë ndërsa, Taika  kishte veshur një kostum gri me një këmishë të bardhë.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu