• |
ide | kryesore

Del në treg koleksioni i veshjeve nga seriali “Friends”

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme,aktorët kryesor të “Friends”nxorrën në treg koleksionin e parë zyrtar të veshjeve nga seriali.


Përmes rrjetit të saj social , Jennifer Aniston postoi foto e veshur me bluzen dhe kapelen nga koleksioni. “Sa për infromacion ne nuk ishim në një pauzë”, shkruajti aktorja duke iu referuar kështu ndarjes së personazhit të saj Rachel Green dhe Ross Geller luajtur nga  aktori David Schwimmer. Gjithashtu Aniston së bashku me David  zbuluan se gjysma e të ardhurave të tyre nga koleksioni do të shkojnë për bamirësi.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu