• |
ide | kryesore

Digjet një makinë te Bypassi Vlorës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka marrë flakë pasditen e sotme në By Pass-in e Vlorës. Shkak dyshohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike, duke bërë që automjeti me targa AA958OM të shkrumbohet totalisht. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje dhe nëse ka apo jo të lënduar si pasojë e flakëve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu