• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston: Nuk flas më me miqtë , shkak vaksina kundër Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jennifer Aniston ka zbuluar ë së fundmi arsyen  pse ka shkë putur kontaktet me disa miq.


Jennifer ka treguar se disa nga miqtë  e saj nuk kanë pranuar të vaksinoheshin kundër COVID-19.”Kam humbur kontaktin me shumë njerëz në rutinën time, pasi ata refuzojnë të bëjnë vaksinën ose thjesht zgjedhin të mos e bëjnë. Kjo është për t’u ardhur keq. Unë mendoj që është një detyrim moral të informohesh dhe informosh të tjerët, duke qenë se nuk është zgjidhje të bëjmë teste çdo ditë. Të gjithë i qëndrojnë besnikë mendimit të tyre, por kam vënë re që shumë opinione nuk bazohen askund tjetër përveçse tek frika apo propaganda”, u shpreh aktorja. Gjithashtu ajo i bëri thirrje të gjithë fansave të  vaksinohen dhe të  mbajnë maska.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu