• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston, xheloze për këngëtaren e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja  Jennifer Ariston ka folur së fundmi për daljet e saj në tapetin e kuq.


Në një  intervistë për “InStyle”, aktorja rrëfeu se nuk del gjithmonë mirë në paraqitje publike dhe zbuloi se ndihet xheloze lidhur me aftësinë që  këngëtarja Jennifer Lopez ka për të dalë bukur në foto. “E di kush mendoj unë se është më e mira për pozat në tapetin e kuq? JLo. Unë dua të di se çfarë i jep asaj pamjen sikur ajo është e inatosur.Është e mrekullueshme. Ajo duket sikur është e zemëruar me dikë. Ajo është si: ‘Unë nuk mund të besoj se jam duke qëndruar këtu’.Asaj thjesht i vjen natyrshëm. Ajo është një interpretuese” u shpreh Aniston.Gjithashtu, ajo shtoi se kur është vetë në tapetin e kuq  thjesht përpiqet t’i bëjë të tjerët të qeshin.


jennifer aniston red carpet looks cheap online2017 Billboard Latin Music Awards: See The Red Carpet Photos | Billboard | Billboard

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu