• |
ide | kryesore

Merr flakë apartamenti në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Flakët mësohet se kanë përfshirë një apartament këtë pasdite në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Lori Ligoni në zonën e njohur si Astir. Raportohet se nga flakët është përfshirë një apartament në katin e gjashtë të një pallati. Ndërkohë që drejt vendngjarjes kanë drejtuar 3 mjete zjarrëfikëse dhe një autoambulancë.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu