• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në Durrës, plagosen dy persona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy persona janë plagosur këtë mbrëmje në Durrës, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.


Detaje nga policia:


Më datë 04.08.2021, në orën 20:40, në një banesë në lagjen nr.13, Durrës, ka shpërthyer një bombël gazi e për pasojë janë lënduar shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu