• |
ide | kryesore

E dashura e Damianos nga Maneskin rrëfen sëmundjen e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Giorgia Soleri, është e dashura e Damiano David, frontmenit të grupit “Maneskin” që në vitin 2021 e fitoi festivalin Sanremo dhe Eurovisionin.


Ajo vendosi të flasë për gjendjen e saj për herë të parë në vitin e kaluar. Njëherësh, pas festivalit evropian të këngës, kishte folur edhe për seksualitetin e saj duke pranuar se është biseksuale. Giorgia Soleri, një influencuese 25 vjeçare, është e dashura e Damiano David – frontmenit të grupit fitues të Eurovisionit, “Maneskin”. Pas katër viteve të kaluara në lidhje sekrete, ata vendosën ta bënin publike romancën e tyre. Fansat nuk e pritën, ata ishin mahnitur dhe përnjëherë në rrjetet sociale, u rrit numri i ndjekësve të saj.


Ajo është një vajzë e veçantë, njësoj sikurse i dashuri i saj, që i pëlqen ta shfaqë veten në të gjitha aspektet. Në profilet e saja në rrjetet sociale ka fotografi nga më të thjeshtat – duke lexuar një libër, e deri të ato më provokueset.

Në të kaluarën, Giorgia u ka thënë fansave të saj se vuan nga një sëmundje që njihet si Vulvodynia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu