• |
ide | kryesore

Tiranë/ 35-vjeçarja bie nga lartësia tek “Pallati me Shigjeta”, humb jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 35-vjeçare ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike në Tiranë.  Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Pallatit me Shigjeta. Sipas burimeve zyrtare, rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe.


Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu