• |
ide | kryesore

Vatër zjarri edhe në Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në afërsi të fshatit Vithkuq mësohet të ketë rënë zjarr. Vatra ka përfshirë shkurre dhe pisha në afërsi të manastirit.


Në vendin e ngjarjes janë nisur zjarrfikësit dhe punonjësit e shërbimeve publike.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu