• |
ide | kryesore

Winnie Harlow e veshur nga Valdrin Sahiti

-Instant, Paparazzi, Slider

Stilisti shqiptar, Valdrin Sahiti, falë punës dhe talentit të tij ka arritur të jetë mjaft i njohur dhe për tregun ndërkombëtar, ashtu siç ndodhi dhe së fundmi.


Mbrëmjen e djeshme, modelja e famshme, Winnie Harlow festoi ditëlindjen dhe ia la në dorë atij paraqitjen e saj për eventin. Kjo festë u organizua dje edhe pse modelja mbushi 27 vjeçe më 27 korrik.


Në imazhet e publikuara në rrjetet sociale, modelja rrezatonte teksa shfaqej e veshur me fustanin e krijuar nga Valdrin Sahiti, i cili si gjithmonë ishte i kuruar deri në detaje.

Kjo nuk është hera e parë për dizanjerin pasi ai ka veshur edhe emra të njohura të skenës ndërkombëtare.

Për të folur për këtë, Valdrin Sahiti ka qenë para pak kohësh i ftuar në emisionin “NiN” në Klan Kosova.

Sahiti rrëfeu për rrugëtimin e tij drejt suksesit dhe si arriti që emrin e tij ta kthente në një brand. Pak javë më parë emri i tij bëri bujë pasi Beyonce zgjodhi të vishej me një nga krijimet e tij në mbrëmjen e ceremonisë së çmimeve Grammy.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu