• |
ide | kryesore

Zbulohet destinacioni që Princ William dhe Kate kanë zgjedhur për pushimet verore

Arkiva

Mediat britanike kanë zbuluar së fundmi vendin ku do kalojnë pushimet verore Princ William dhe familja e tij.

Sipas tyre, William dhe Kate kanë vendosur të qëndrojnë në Cornwall , në ishujt Silesian.Gjithashtu ,burime të afërta me familjen mbretërore kanë treguar se Princ William zgjodhi këtë vend pasi këtu i kalonte pushimet me mamanë, Princeshë Diana dhe vëllain e tij Princ Harry.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.