• |
ide | kryesore

Babai i dehur qëllon me armë në drejtim të djalit

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia në Rahovec arrestoi një mashkull pasi kishte shtënë me armë në drejtim të djalit të tij. Në momentin e ngjarjes, i arrestuari ka qenë nën ndikim të alkoolit.


Policia njofton se është konfiskuar arma e të dyshuarit, të cilën e kishte me leje, tre karikatorë, 41 fishekë te kalibrit 9 mm dhe 16 fishekë të kalibrit 7.62 mm. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu