• |
ide | kryesore

Përhapet një vatër e re në Dukat, zjarri kalon në faqen tjetër të malit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një vatër e re zjarri është hapur në Dukat. Flakët kanë përparuar dhe kanë kaluar në faqen tjetër të malit dhe dyshohet për zjarrëvënie të re.


Më herët Ministria e Mbrojtjes njoftoi se situata e zjarrit në Dukat është përmirësuar, por puna e forcave operacionale po vijon për mbajtjen nën kontroll të flakëve nga toka.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu