• |
ide | kryesore

OSHEE: Nesër shkëputet energjia në këto zona të Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme, datë 9 gusht, për shkak të mirëmbajtjes së kabinave, nuk do të ketë energji elektrike në disa zona në Tiranë, nga ora 9:00 deri në 16:00.


Zonat që do të jenë pa energji elektrike janë: Fushë Mëzez, zona e Kopshtit Botanik dhe zona e “Komunës së Parisit”


Njoftim për abonentët Tiranë: Stakim, 9 gusht

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 9 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Pjesërisht: Fushë Mëzez, zona e Kopshtit Botanik dhe zona e “Komunës së Parisit”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.