• |
ide | kryesore

Ariana Grande uron bashkëshortin për ditëlindje: Je shoku im i ngushtë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Ariana Grande  ka uruar së fundmi për ditëlindje  bashkëshortin e saj Dalton Gomez.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Ariana ka postuar foto nga dasma e tyre të papublikuara më parë si dhe foto nga udhëtimi i tyre në Amsterdam.“Gëzuar ditëlindjen burri im dhe shoku im më i ngushtë. Të dua pafundësisht”, shkroi këngëtarja në postim.Në muajin maj Grande zbuloi se ishte martuar në fshehtësi me  Gomez.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu