• |
ide | kryesore

Camilla Cabello uron këngëtarin për ditëlindje: Faleminderit që ekziston

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme këngëtari Shawn Mendes festoi  23-vjetorin e lindjes.


Fansat dhe shumë miq uruan këngëtarin ndër to edhe partnerja e tij Camilla Cabello. Përmes rrjetit të saj social,Instagram, këngëtarja postoi një foto  të saj duke e puthur Shawn në faqe.“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Falenderuese për ekzistencën tënde çdo ditë”, shkroi ajo në dedikimin e saj.Ndërsa Mendes publikoi një video të tij nga festa, që u mbajt në një vend në New York City.“Pak dashuri e vërtetë ditëlindjeje!!! Faleminderit shumë. Ndjehem shumë mirënjohës për gjithë njerëzit në jetën time sot! Gjithashtu Summer of love publikohet javën e ardhshme”, shkroi ai, duke njoftuar edhe lancimin e këngës më të re.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu