• |
ide | kryesore

Nicole Kidman : Bashkëshorti im nuk e ka problem kur xhiroj një skenë intime

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Nicole Kidman  ka follur së fundmi për marrëdhënien e saj me bashkëshortin Keith Urban.


Gjatë një interviste , Nicole ka zbuluar se këngëtari nuk e ka problem kur ajojo intepreton një skenë intime përballë kamerave.“Bashkëshorti im është një artist, kështu që ai i kupton të gjitha dhe po ashtu nuk përfshihet. Ai e sheh shfaqjen në fund kur del, kur të gjitha pjesët e xhiruara janë redaktuar së bashku.Ai nuk lexon asnjë skenar, me të vërtetë nuk e di se çfarë po ndodh në xhirime. Keith ka karrierën e tij në të cilën është zhytur plotësisht. Nuk di shumë për atë që unë jam duke bërë në të vërtetë,” u shpreh aktorja.Nicole dhe Keith janë të martuar që nga viti 2006  dhe kanë dy vajza së bashku


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu