• |
ide | kryesore

BE: Zjarret në Shqipëri tani po monitorohen nga hapësira!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bashkimi Europian në Shqipëri njoftoi se “zjarret në Shqipëri tani po monitorohen nga hapësira, përmes Copernicus EU EMS”.


“Skanim dhe evidentim i shpejtë përgjatë territorit shqiptar”, lexohet në njoftimin në “Facebook” të BE-së.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu