• |
ide | kryesore

Ish bashkëshortja e reperit të njohur tenton vetëvrasjen

Paparazzi, Slider

Ish bashkëshortja e reperit  Eminem, Kim Scott është shtruar së fundmi në spital.


Burime të afërta kanë treguar për mediat se Kim tentoi të vriste veten  duke të prerë disa pjesë të trupit me thikë. Sipas tyre kjo ngjarje ka ndodhur para disa ditësh, por vetem sot u bë publike nga autoritet përkatëse. Ata e dërguan atë në spital për të bërë vlerësimin mjekësor dhe psikologjik dhe që atëherë ajo është kthyer në shtëpi. Scott dhe Eminem kanë një vajzë së bashku, Hailie Jade.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu