• |
ide | kryesore

Koronavirusi në vend/ 274 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 274 qytetarë, ndërsa lajm i mirë është se edhe në këto 24 orë nuk ka humbur jetën asnjë i infektuar.

Sipas MSH, aktualisht janë 1752 pacientë aktivë me Covid-19 në të gjithë vendin, ndërkohë që “Në Spitalin Infektiv po marrin trajtim spitalor të specializuar 37 pacientë”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.