• |
ide | kryesore

Jessie J ndan me ndjekësit problemin shëndetësor: Kam dhimbje cdo ditë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja, Jessie J ka ndarë së fundmi me fansat problemin e saj shëndetësor.


Përmes rrjetit social, Instagram , Jessie ka treguar se ka shumë dhimbje në fyt duke ia bërë të pamundur që të këndoj dhe ende nuk e di saktësisht se cfarë ia shkakton. “Dje u përpoqa të këndoja një këngë që zakonisht mund ta këndoj me lehtësi, dhe nuk munda. Cështja që kam nuk është zëri im, por po ndikon në zërin tim. Dhe… unë qava. Për orë të tëra.Prej 6 muajsh dhe unë ende nuk mund ta kaloj një ditë të plotë pa dhimbje në mes të qafës dhe fytit. Disa ditë janë shumë më të mira se të tjerat”, ka shkruar këngëtarja në postim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu