• |
ide | kryesore

Pas largimit nga grupi ‘Little Mix’, Jessy Nelson nis karrierën e saj solo si këngëtare

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish anëtarja e grupit ‘Little Mix’ Jesy Nelson ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm për  fansat e saj.


Përmes rrjetit social,Instagram, Jesy ka zbuluar se ka nisur karrierën e saj solo si këngëtare dhe do të vijë së shpejti me një projekt të ri muzikor. “Kapitull i ri për mua”, ka shkruar ajo në postim. Nelson u largua nga grupi në dhjetor të vitit 2020 pasi kishte probleme me shëndetin mendor.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.