• |
ide | kryesore

Sukses i jashtëzakonshëm! “Cruella” do të rikthehet për një film të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider


Mediat e huaja kanë raportuar se filmi “Cruella” do të rikthehet me një pjesë të dytë.

Lajmi është konfirmuar edhe nga producentët e filmit të cilët janë shprehur shumë të kënaqur me suksesin e “Cruella”-s. “Ne jemi krenar që kemi punuar bashkë me Emma dhe Disney dhe vlerësojmë gatishmërinë e studios për të njohur kontributet e saj si një bashkëpunuese kreative. Ne kemi shpresë se kjo do të hapë derën për më shumë anëtarë nga komuniteti krijues për të marrë pjesë në suksesin e një platforme të re”, deklaruan prodhuesit për mediat.Filmi u publikua në muajin maj dhe fitoi më shumë se 222 milion dollarë në mbarë botën.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *