• |
ide | kryesore

Zjarr i ri në Gjirokastër, rrezikohen banesat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një vatër e re zjarri është krijuar pak momente më parë në fshatin “Andon Poçi”, në qytetin e Gjirokastrës.


Situata paraqitet e rënduar dhe tepër agresive në një zonë me shkurre në hyrje të fshatit.


Ndërkohë që dhjetëra forca policore kanë shkuar në vendngjarje për të shuar flakët.

Situata jo e favorshme e motit me erë të fortë po i ndihmon flakët të cilat po afrohen drejt banesave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu