• |
ide | kryesore

Pas 13 vitesh, Travis Barker sfidon frikën e tij më të madhe

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas 13 vitesh, reperi Travis Barker ka sfiduar frikën e tij dhe ka udhëtuar për herë të parë  me avion.


Travis nuk kishte udhëtuar që nga viti 2008 kur avioni i tij u rrëzua në Kaliforni.Nga aksidenti mbetën të vdekur roja i tij i sigurisë Charles Still dhe ndihmësi i tij, Chris Baker, si dhe dy pilotët e avionit. Ndërsa reperi u plagos rëndë, me djegie të shkallës së tretë në 65% të trupit. Mirëpo së fundmi ai ka fluturuar nga Los Angelos drejt Meksikës, së bashku me Kourtney Kardashian.  Në fotot e publikuara nga mediat Barker shihet duke zbritur nga avioni privat i Kylie Jenner në Cabo.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu