• |
ide | kryesore

Marina dhe Geti, prindër për herë të parë

-Instant, F1, Paparazzi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanqë qenë shpesh në qendër të mediave rozë, dhe shumë herë janë përfolur mbi një shtatzëni të mundshme të Marinës, dhe pse dyshimet janë hedhur poshtë.


Mirëpo së fundmi duket se të gjitha detajet thonë që ajo është në pritje të ëmbël. Ishte fakti që moderatorja është mënjanuar në rrejtet sociale, por edhe më shumë dyshimet i shtoi edhe miku i saj Eraldo Rexho, i cili në një intervistë për “Pushimet on Top”, zbuloi se në kopertinën e Shtatorit të “Revista Who” do të jetë një personazh bjonde që pret të bëhet mami.


Burime për “Anabel” konfirmojnë se lajmi është i vërtetë dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *