• |
ide | kryesore

Alex Rodriguez flet për herë të parë për ndarjen nga Jennifer Lopez

-Instant, Paparazzi, Slider

Alex Rodriguez ka folur për herë të parë për ndarjen nga këngëtarja Jennifer Lopez.

Në një intervistë për “Entertainment Tonight”,Alex  është shprehur mirënjohës për jetën  që pati me Jennifer.“Për 5 vjet kam pasur një jetë dhe partneritet të jashtëzakonshëm dhe gjithashtu, bashkë me vajzat e mia, kemi mësuar shumë. Unë jam shumë mirënjohës për vendin ku Zoti dhe drita më ka sjellë, dhe me të vërtetë po shikoj përpara. Kryesisht dua të shikoj si vajzat e mia po zhvillohen”, u shpreh ai. Nga ana tjetër, këngëtarja ka fshirë cdo foto të tyre në Instagram dhe nuk e ndjek më ish partnerin. Ajo ka mbajtur vetëm fotot ku kanë dalur fëmijët e saj dhe dy vajzat e Rodriguez, Natalie dhe Ella.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu