• |
ide | kryesore

Zjarr në Radhimë, flakët pranë banesave

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vatër tjetër zjarri në Vlorë. Një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga flakët në Radhimë.

Flakët kanë avancuar të ndihmuara nga era dhe zjarri i është afruar banesave, teksa në vend kanë shkuar forcat zjarrfikëse.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.