• |
ide | kryesore

Jason Statham, baba për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Jason Statham dhe bashkëshortja e tij, modelja Rosie Huntington Whitely do të bëhen prindër për herë të dytë.


Lajmin u bë i ditur nga vetë Rosie e cila përmes rrjetit të saj social postoi një foto   ku shfaqej para pasqyrës me barkun e rrumbullakosur. “Taaa daahhh. Raundi 2”, shkruajti modelja në postim.Menjëherë ajo  mori urime të shumta nga personazhe të famshëm dhe fansat e saj . Statham dhe Rosie kanë edhe një djalë 4 vjeç i quajtur Jack.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu