• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian nxit sërish dyshimet se është shtatzënë (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian ka nxitur sërish dyshimet se  mund të jetë në një pritje të ëmbël me partnerin e saj, Travis Barker,


Sipas“The Sun”, këto aludime kanë ardhur pas një fotoje të publikuar  nga Kourtney në rrjetin e saj social e ulur në prehrin e Barker.Në foto , Kardashian i dukej barku i rrumbullakosur duke bërë që fansat të dyshojnë se ajo është  shtatzanë.  Kjo nuk hera e parë që Kourtney përflitet se do të bëhet nënë pasi më herët, ajo ndau në Instagram një foto të saj, në të cilën shihej veshur me një fund dhe një palë recipeta të zeza. Kjo foto i bëri ndjekësit të dyshonin dhe nisën duke e uruar por ajo iu kundërpërgjigj duke hedhur poshtë spekulimet.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu