• |
ide | kryesore

Vrasje në Vlorë, 25-vjeçari gjendet i vdekur në makinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mëngjes në fshatin Babicë të Vlorës. Forca të shumta policia kanë shkuar në vendin e ngjarje ku është konstatuar një 25-vjeçar i pajetë në makinë.


Sipas të dhënave të para flitet për një viktimë, identiteti i të cilit ende nuk është mësuar. Sipas policisë mendohet se viktima ka qëndruar disa orë brenda makinës dhe kanë qenë kalimtarët ata që kanë njoftuar policinë për personin që gjendej brenda automjetit të ndaluar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.