• |
ide | kryesore

Ndodh në Laç/ Dasmorët bllokojnë autostradën dhe ia marrin valles (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

“1 martohet, 100 tërbohen”. Zhurmat e burive të makinave ditëve të diela janë shtuar së fundmi pas heqjes së masave anticovid.


Tashmë dasmorët mund të festojnë lirshëm pa u kufizuar nga asgjë.


Autostrada e Laçit është bllokuar këtë mëngjes nga një grup dasmorësh të cilët lanë makinat duke kërcyer me shami në duar nën tingujt e muzikës.

Disa prej tyre hipën edhe mbi makina për të treguar gëzimin e kësaj ditë të rëndësishme për çiftin që po martohet.

Bllokimi për disa minuta i rrugës ka sjellë zemërim të qytetarëve të tjerë, të cilët u kanë rënë borive.

5 Comments

  1. Në këto 100 ditë doli në dritë të diellit, e vërteta se Sali Berisha është edhe Kryetari i PD edhe lideri i opozitës dhe jo një “pensionist politik” siç na e ka shitur për 8 vjet me radhë propaganda e tij. Ndaj pas kësaj ose do iki nga Grupi Parlamentar, sipas të njëjtit standard të atyre që futen në listën e zezë së SHBA, ose do ta marë me vete edhe PD në “varrin” e përjetshëm politik që e pret në shtator.Shpellkaret e salihut aheng ne rruge,ambulanca pret ti hapin rrugen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu