• |
ide | kryesore

Një tjetër humbje jete në bregdetin shqiptar, 59-vjeçari mbytet në Velipojë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër person është mbytur sot në bregdetin shqiptar. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet H. H. rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

2 Comments

    1. se mos vetem ministri i turizmit, Te gjithe ministrat, jo vetem Ministri i Turizmit dhe Rama. Te gjithe ne qeveri nje mut jane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu