• |
ide | kryesore

Policia konfirmon tragjedinë në Marinzë: Dy persona të mbytur në makinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Fierit ka dhënë një informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Marinzë, ku një makinë përfundoi në një kanal vaditës. Nga aksident fatkeqësisht dy persona kanë humbur jetën.


Lexo më tej: Makina bie në kanalin vaditës në Marinzë, dyshohet për dy viktima


Makina tip “Nisan” u pikas sot rreth orës 13:00, i përmbysur në një kanal.

Po punohet për nxjerrjen e automjetit nga uji pasi dyshohet se brenda tij mund të jenë 2 persona dhe mund të jenë mbytur nga uji. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

4 Comments

  1. Te mbytur nga uji ne je kanal ujites?Po t’i kishit ndihmuar ne kohe s’do u nddhte kjo, se smbytet robi kaq kollaj ne nje kanal ujites. Ne oqean apo det , po por jo ne nje kanal ujites. Qeveri VK

    1. Une i kam pare keta qe qarkullojne si te cmendur neper ato rruge te ngushta me nje korsi neper fushat e marinzes. Mos u merrni kot me qeverrrine, se kesaj rradhe nuk e ka fajin, per idiote qe bejne gara neper rruge kenete..

      1. Une nuk shava qeverine se pse vdiqen keta,por se pse nuk u erdhi ne ndihme ne pike te dites. Po te mos kishte vonesa keta do ishin gjalle. Na mbroj qeverine diku tjeter por jo ketu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu