• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fituesi i “Big Brother” Vesel Kurtishaj humb ndjenjat në emision LIVE

-Instant, Arkiva, Paparazzi

Fituesi i spektaklit “Big Brother Albania 8”, Vesel Kurtishaj, ka rënë pa ndjenja në tokë gjatë një emisioni që po transmetohej direkt. Pamjet tregojnë se pasi ai ngrihet në këmbë fillon të mos ndihet mirë dhe bie pa ndjenja.


Pak minuta më vonë, Kurtishaj ka konfirmuar se ndjehet mirë. Në një postim në Facebook ai ka kërkuar falje për shqetësimin.


“Shoqni, me falni shume qe ju kam shqetesu. Ke vetem moment qe su ndjeva mire. Jam mire e faleminderit shume per interesimin”, – ka shkruar ai. ©LAPSI.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu