• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ndërhyrja e policisë pas hedhjes së gazit në koncertin e Bregoviç në Korçë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Disa persona janë ndaluar nga policia e Korçës pas hedhjes së gazit lotsjellës në Festën e Birrës kur po mbante koncert këngëtari serb, Goran Bregoviç.


Në pamje shihet momenti kur disa persona janë shoqëruar nga forcat e rendit deri në makinën e policisë.


Ende nuk dihet numri i saktë i të ndaluarve.

Gazi lotsjellës u hodh në mes të turmës ku kishte edhe fëmijë. Bregoviç e ka vijuar koncertin. ©LAPSI.al

8 Comments

 1. Talibane shqip foles ne trojet Shqiptare Jane te rrezikshem vet kure kane mbeshtetje politike .dhe une mendoje se pikrishte per keta politikane hajduta dhe talibane si Albin Kurtin Ramushe Haradinaj Sali Berisha ilir Meta kane Dale hap thotë:

  Keta Jane terrorist ketyre u duhet ndalare hyrja në Shqiprie

 2. Veshtire te kete shkaktuar gazi lotesjelles me shume vuajtje per syte, te vjella e marrje mendsh se koncerti i Bregovic. Jam objektiv sepse edhe e kam mbrojt deri diku paraprakisht koncertin e ketij tipit.

 3. I mbani mend ne mitingjet e PD ,tek Astiri apo edhe tek nje lagje me femijet se si i helmoj policia me gaz lotsjelles !!!! Keta jane kriminela te vrasin edhe per nje serb edhe pse serbet na kan vrare e cfare nuk kane bere ndaj nesh SHKURT QEVERI ARMIKE ETRADHETARE

 4. Ore nje gje skuptoj une.
  Nese ky kengetari do dilte me nje deklarate paraprake (si artist dhe i pavarur nga politika serbe) qe regjimi i sllobodanit ka bere krime kunder kosovareve dhe idenoj si akt ca i kushtonte ketij. Asgje skish ndodhur. Populli do e priste si artist jo si perfaqesues diplomatik serb.
  Ketij sju rrujt te bente nje gje te tille dhe mire ju be.

 5. Për një sërb nxitës të krimeve në Kosovë këtu flasin me urejtje kundër tyre!!!Nuk janë tjetër veçse sërbët shqipfolës ,të vjellësh kaq urrejtje nga goja!!!I krahasojnë me talebanët!!!Po ku më taleban se Rama,rilindja e patronazhistat që e kthyen Shqipërinë në oaz të drogës ,krimit,trafiqeve e antishqiptarizmit me ikjen nga vëndi i mijrave të rinjve dhe varfërimit ekstrem.

 6. O i paemer qe ke shkruar ne oren 23:29.

  Me acid do djegim ty dhe gjithe fisin tend o moterqir.

  Te qifshin Shqiptaret motrat dhe kurvat serve te lenshin me side o moterqir.

  Paskan ardh moterqirat e Temes se Mero Gelbazes ketu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu