• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shikoni dyndjen masive të kosovarëve drejt bregdetit shqiptar ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në fundjavën e parafundit të sezonit veror qytetarët nga Kosova janë dyndur drejt Shqipërisë.


Video më poshtë vjen sot nga pika kufitare e Morinës, ku qindra makina nga Kosova kanë formuar një radhë kilometrike këtë të dielë.4 Comments

  1. Ketej thone po behet nami me covid, nga ana tjeter me mijera vijne te pakontrolluar dhe si perfundim i mbysin njerezit me vaksina qelbesirat e ministrise

  2. Han pa porta ne kohe pandemie. Pas pak ditesh do mburen qe ka pas rekord turistesh, por ne tetor do vejne kufizime per mos thene qe do e mbyllin fare se nuk do ket vende ne spitale.

    1. Po pra, i duhen turiste, leke, Rames, se nga do i marri leket kur nuk po qeveris fare por vetem po vjedh. Se mos i plasi per shendetin e robve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.