• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shikoni dyndjen masive të kosovarëve drejt bregdetit shqiptar ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në fundjavën e parafundit të sezonit veror qytetarët nga Kosova janë dyndur drejt Shqipërisë.

Video më poshtë vjen sot nga pika kufitare e Morinës, ku qindra makina nga Kosova kanë formuar një radhë kilometrike këtë të dielë.


4 Comments

  1. Ketej thone po behet nami me covid, nga ana tjeter me mijera vijne te pakontrolluar dhe si perfundim i mbysin njerezit me vaksina qelbesirat e ministrise

  2. Han pa porta ne kohe pandemie. Pas pak ditesh do mburen qe ka pas rekord turistesh, por ne tetor do vejne kufizime per mos thene qe do e mbyllin fare se nuk do ket vende ne spitale.

    1. Po pra, i duhen turiste, leke, Rames, se nga do i marri leket kur nuk po qeveris fare por vetem po vjedh. Se mos i plasi per shendetin e robve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu