• |
ide | kryesore

Ja si reagoi Stormi kur mësoi për shtatzëninë e Kylie-t

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner po përflitet së fundmi në media se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin Travis Scott.


Burime të sigurta kanë konfirmuar lajmin për “Page Six” dhe kanë treguar se vajza e tyre , Stormi është lumturuar kur ka marrë vesh që do bëhej me një motër ose vëlla.“Stormi është e vetëdijshme që po vjen një tjetër fëmijë dhe është shumë e gëzuar. Ka nisur të bëjë shumë pyetje dhe dëshiron të prekë barkun e Kylie-t”, ka treguar  burimi. Jenner dhe Scott u rikthyen sërish bashkë në muajin qershor. Lajmin për ribashkimin e tyre e zbuloi  vetë reperi i cili teksa ishte duke marrë një cmim në Parsons Benefit, falenderoi Kylie-n dhe deklaroi se ishte ende i dashuruar me të.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu