• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez i kthen mbrapsht dhuratën luksoze Alex Rodriguez

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez ka vendosur së fundmi të largojë nga jeta e saj cdo gjë të ish partnerit Alex Rodriguez.


Kjou kuptua nga një foto e Alex në rrjetin social “Instagram” teksa pozonte pranë një makine të kuqe Porsche, dhuratë që dikur ia kishte bërë këngëtares.M Rodriguez ia dhuroi makinën prej 140 mijë dollarësh, Jennifer kur kishte 50 vjetorin e lindjes. Pak ditë më  parë, Alez  ka folur për herë të parë për ndarjen nga Lopez dhe  është shprehur mirënjohës për jetën që pati me të.


 

 

    

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu