• |
ide | kryesore

Mbretëresha Elizabeth ndërmerr masa ligjore kundrejt Meghan dhe Princ Harry

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se mbretëresha Elizabeth ka marrë vendimin që asnjë sulm tjetër i Meghan ndaj familjes mbretërore nuk do tolerohet.


Sipas tyre, mbretëresha ka kontaktuar me avokatët dhe ka vendosur  se edhe  një paralajmërim ligjor do t’i shkojë  shtëpisë botuese që pritet të publikojë librin e Princ Harry-t vitin që vjen.Që prej largimit të Meghan dhe Harry  nga pallati dhe heqjes dorë nga titujt kanë nisur problemet me familjen. Në muajin mars, cifti zbuloi për herë të parë në një intervistë për Oprah detaje rreth  jetesës se tyre në pallatin mbretëror


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu