• |
ide | kryesore

Ed Sheeran publikon këngën e parë nga albumi “Equals”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Ed Sheeran ka publikuar  së fundmi këngën “Visiting Hours”, e para nga album i ri i “Equals”, i cili publikohet zyrtarisht më 29 Tetor.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, ai ka zbuluar se kënga i kushtohet mikut dhe mentorit të tij të ndjerë, Michael Gudinski. Gjithashtu ai u shpreh se u frymëzua për albumin nga përvojat e tij të fundit të jetës, duke filluar me martesën, lindjen e një fëmije.Albumi do të ketë 14 këngë, dhe kënga e dytë do të publikohet më 10 shtator.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu