• |
ide | kryesore

Sean Penn zbulon arsyen pse u largua nga seriali “Gaslit”

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi,aktori  Sean Penn ka zbuluar se ka ndërprerë xhirimet e serialit “Gaslit”.


Në një intervistë për “CNN” aktori tregoi se ishte larguar pasi  nuk ishte e detyrueshme që të gjithë aktorët dhe anëtarët e ekipit të vaksinoheshin. “Aktorët janë të mbrojtur, por nëse skenografi punon së bashku me një tjetër që nuk është i mbrojtur, ata mund të sëmuren. Unë nuk doja të isha bashkëpunëtor në diçka që do të thotë të kujdesesh vetëm për një grup, jo për të gjithë. Duhet të jetë e detyrueshme, si ndezja e dritave në automjet gjatë natës, por padyshim që nuk do të ndodhë nesër. Megjithatë në botën e biznesit është duke iu kushtuar gjithnjë e më shumë vëmendje”, u shpreh Sean.  Ai  deklaroi se do të rikthehej vetëm nëse i gjithë ekipi do ishin të  vaksinuar.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu